Cariere

CARIERE
Alaturi de
Audit Expert

Alatura-te echipei noastre!

Candidatul ideal:

Studiu

Studii superioare in domeniul financiar - contabil (student / licenta / master)

Calculator

Cunostinte operare Office bune (Word, Excel)

Contabilitate

Cunostinte operare program de contabilitate Saga constituie un avantaj

Personalitate

Persoana sociabila, descurcareata, responsabila, organizata

responsabilități contabil junior:

– Inregistrare documente contabile in softul de contabilitate Saga Software (note contabile privind furnizorii, clienţii, registrul de bancă, de casă, deconturi de cheltuieli, etc.).
– Verificare jurnale de TVA, registre de casa, registre de banca.
– Alte activitati de contabilitate.

laptop, business, office-8236497.jpg
student, typing, keyboard-849828.jpg

responsabilități contabil senior:

– Inregistrare documente contabile cu programul de contabilitate Saga Software (note contabile privind furnizorii, clienţii, registrul de bancă, de casă, deconturi de cheltuieli, etc.);
– Verificare jurnale de TVA, registre de casa, registre de banca;
– Inregistrarea tuturor operatiunilor contabile pana la balanta de verificare;
– Intocmire declaratii fiscale

Ce oferim:

– suport continuu si un mediu de lucru cu posibilitati de invatare si dezvoltare
– posibilitati de crestere salariala in functie de performanta
– acordare de prime oferite cu ocazia evenimentelor personale (zi onomastica, zi de nastere) si religioase (Paste, Craciun).

Aplica acum!

people, girl, woman-2569404.jpg
Link-ul către un CV.